Kategorie
Aktualności

Test SANCO – przyszłość Twojego dziecka jest ważna

Test SANCO –  na czym tak naprawdę polega? Badanie to przeprowadza się począwszy od pobrania krwi u kobiety w ciąży. Nie wymaga się, by była na czczo. Do jego przeprowadza również nie jest potrzebne specjalistyczne skierowanie od lekarza. Jedynym wymogiem jest posiadanie przez kobietę dokumentacji, potwierdzającej ciąże.

 

Test SANCO Poznań – nie tylko dla mieszkańców tego miasta. Test SANCO Poznań można przeprowadzić w klinice Neomedica, której personel posiada wieloletni straż w pracy z różnymi pacjentami oraz gruntowną wiedzę z zakresu, w którym się specjalizują. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.neomedica.pl/

 

Test genetyczny SANCO – genetyczna prawda

Test genetyczny SANCO – dla kogo jest zalecany? Wskazania lekarskie mówią, że potrzebny jest on szczególnie dla kobiet ciężarnych powyżej 35 roku życia lub które mają złe wyniki innych badań prenatalnych, bądź tez skorzystały z metody zapłodnienia in-vitro lub w ich rodzinie występują przypadki dzieci z wadami genetycznymi wrodzonymi. Test SANCO – zobacz czy Twoje dziecko jest zdrowe. Test SANCO wykrywa ryzyko pojawienia się u dzieci poważnych schorzeń, takich jak chociażby zespół Downa, zespół Edwarsa, zespół Patatu i wiele, wiele innych. Test SANCO cena – tanio i skutecznie. Test SANCO cena ustalana jest tak, by mogła zdecydować się na niego każda przeciętnie zarabiająca rodzina.

 

Badania SANCO – przyszłość Twojego dziecka jest ważna

Badania SANCO to aż 99% prawdopodobieństwa wyniku, przez co decyduje się na nie sporo kobiet ciężarnych. Badanie SANCO – zrób krok w kierunku zdrowia Badanie SANCO uwidacznia trisomie i monosomie wszystkich 23 par chromosomów, a także pokazuje zespoły delecyjne i duplikacyjne. Test SANCO opinie – idź za głosem serca Test SANCO opinie są niezwykle dobre. Zaufało nam już ogrom kobiet, którym zależy na zdrowiu swojego dziecka oraz przedwczesnym wykryciu ryzyka wystąpienia pewnych nieprawidłowości.